Pieczątka firmowa

Przepisy prawa w Polsce nie narzucają konieczności posiadania pieczątki, ale regulują jej zawartość.

Pieczątka firmowa to ważny i poręczny w użyciu nośnik informacji. Posiadanie pieczęci jest z pewnością przydatne w codziennym prowadzeniu firmy. Odbita pieczątka uwiarygadnia faktury i inne dokumenty, a także nie ma potrzeby ręcznego wpisywania wszystkich danych. Może również pełnić funkcję reklamową. Pomimo braku prawnego obowiązku posiadania pieczątki przez przedsiębiorców, warto w nią zainwestować, gdyż jest to bardzo wygodne, a koszt jej wyrobienia nie jest wysoki.

Doceniane na całym świecie urządzenia i oprawy do pieczątek. Oferowane przez Modico pieczątki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Połączenie innowacyjnej technologii produkcji, estetycznego i nowoczesnego wyglądu oraz wysokiej trwałości i funkcjonalności sprawia, że każda nasza pieczątka staje się użytecznym akcesorium przydatnym w codziennej pracy.

Wyrabianie pieczątek w oparciu o rozwiązania dostarczane przez Modico jest proste i przyjemne – z pomocą naszych maszyn błyskowych, cały proces trwa nie dłużej niż 5 minut.


Zamówienie pieczątki w Bydgoszczy w doskonałej cenie http://www.steffi.com.pl/ ,każda pieczątka firmowa Modico gwarantuje 5 x więcej odbić niż tradycyjny automat, w doskonałej rozdzielczości (ponad 900 dpi).

Dodaj komentarz