Outsourcing usług

W czasach, gdy na świecie szaleje pandemia COVID19, przedsiębiorcy stoją przed wieloma ciężkimi dylematami takimi jak:

Znalezienie nowych klientów.

Zwiększenie zasięgu swoich usług.

Stabilizacja informatyczna w firmie.

Umożliwienie pracy zdalnej swoim pracownikom.

Pierwsze co nam przychodzi do głowy, aby sprostać wszystkim tym oczekiwaniom, to należy posiadać wykwalifikowaną kadrę, właściwy sprzęt oraz odpowiednie środki na sfinansowanie tego przedsięwzięcia.

Na szczęście na rynku znajdują się jeszcze firmy, które pomagają w tych kwestiach i świadczą swoje usługi innym podmiotom i pomagają przetrwać, docierając do potencjalnych klientów oraz zabezpieczać strukturę IT.

Jedną z takim firm jest Netkomp sp. z o.o.

Oferuje ona profesjonalny outsourcing usług marketingowych oraz informatycznych

Najcenniejszą zaletą outsourcingu jest możliwość doskonałego wpasowania zespołu fachowców w ramy czasowe tak, by najwydajniej uzyskać zamierzony efekt – wykonać zadanie w 100%. Najlepsi fachowcy na najwyższym poziomie to gwarancja owocnej i satysfakcjonującej współpracy.

Usługi marketingowe

Działania prowadzone przez Spółkę Netkomp mają na celu między innymi zwiększenie rozpoznawalności marki, zainteresowanie potencjalnych Klientów, oraz skuteczne zachęcenie ich do skorzystania z Państwa oferty. Obecnie potencjał promocji firmy tkwi w Internecie dlatego warto zainteresować się nad współpracą. Oferta usług marketingowych jest bardzo bogata i obejmuję między innymi zrobienie strony internetowej wraz z jej pozycjonowaniem, prowadzenie Social Mediów, stworzenie reklamę na Google Ads itp.

Prócz usług marketingowych Spółka Netkomp prowadzi również outsourcing Usług Informatycznych.

Jakie korzyści płyną do Państwa poprzez powierzenie serwisu IT firmie zewnętrznej?

Serwis komputerowy powierzony firmie informatycznej uchroni Państwa przed niespodziewanymi stratami, jakie mogą powstać podczas przypadkowej awarii sprzętu komputerowego, czy też próbie włamania się na komputery przez sieć.

Jaki jest zakres obsługi?

Bieżąca obsługa informatyczna, instalowanie i aktualizowanie oprogramowania, Doradztwo w zakresie IT, dbałość o prawidłowe funkcjonowanie sieci i wiele innych. W obecnych czasach każda firma, aby być konkurencyjną i istnieć na rynku, musi posiadać swoją własną strukturę informatyczną.

W ramach obsługi informatycznej firm realizujemy stałe wizyty serwisowe w celu rozwiązywania bieżących problemów oraz monitoring poprawnego funkcjonowanie infrastruktury teleinformatycznej.

Dodaj komentarz